خوش مشرب ایران توافق اوباما ایرانی

خوش مشرب: ایران توافق اوباما ایرانی بین الملل پالیتیکو توافق هسته ای ایران

گت بلاگز فضای مجازی فروش سوالات امتحان نهايى در اينترنت و شبكه‌هاى اجتماعى كذب هست، فريب نخوريد!

پليس فتا نسبت به تبليغات فروش سوالات امتحانات نهايى در شبكه‌هاى اجتماعى و برخى وب سايت‌ها، هشدار داد.

فروش سوالات امتحان نهايى در اينترنت و شبكه‌هاى اجتماعى كذب هست، فريب نخوريد!

به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ارتباطات گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ سرهنگ جواد جهانشيرى در تشريح اين هشدار اظهار کرد: در پى رصد و پايش فضاى سايبر به وسیله كارشناسان پليس فتا در شبكه هاى اجتماعى و برخى وب سايت ها، كارشناسان متوجه تبليغات و فروش سوالات امتحانات نهايى شدند.

عبارات مهم : امتحانات
وی افزود: با توجه به اهميت عنوان بعد از بررسى هاى اوليه مشخص شد تمامى اين ادعاها كذب بوده و صرفا راه و بهانه اى براى كلاهبردارى از دانش آموزان مى باشد.

اين مقام انتظامى تصريح كرد: در بررسى هاى به عمل آمده بعدى روشن شد كلاهبرداران در فضاى سايبر با دادن وعده هاى جالب و متناسب با فضاى روز كه اكنون به دليل شروع شدن فصل امتحانات دانش آموزان قصد منحرف نمودن اذهان را داشته و با وعده فروش سوالات امتحانات نهايى دانش آموزان را ترغيب به واريز وجوهى با ارقام متفاوت در ازاى دريافت سوالات امتحانات نهايى مى نمايد اين در حالى است كه همين ارقام كم در تعداد زياد ، كلاهبردارى كلانى را شكل مى دهد.

سرهنگ جهانشيرى به كليه داوطلبان و دانش آموزان توصيه كرد: با توجه به مواظبت شديد از سوالات امتحانى به وسیله آموزش و پرورش و قرنطيه طراحان پرسش تا بعد از امتحانات، دسترسى به اين سوالات كارى ناميسر خواهد بود لذا به كليه دانش آموزان توصيه مى گردد؛ فريب اين گونه وعده هاى كلاهبردارانه را نخورده و در هنگام رويت مطالبى نظير فروش سوالات امتحانى قطع يقين بدانند كلاهبردارى در كار مى باشد.

شايان ذكر است پليس فتا از كليه كاربران مى خواهد درصورت مشاهده موارد مشکوک از طریق سایت پلیس فتا به نشانى www.cyberpolice.ir بخش ارتباطات مردمی آن را ثبت كرده و از آخرين رويدادها از جمله اخبار و حوادث سايبرى مطلع گردند.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: امتحانات | فصل امتحانات | پلیس فتا | پلیس فتا | هشدار |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog