خوش مشرب ایران توافق اوباما ایرانی

خوش مشرب: ایران توافق اوباما ایرانی بین الملل پالیتیکو توافق هسته ای ایران

گت بلاگز فرهنگی هنری واسپاری کارهای نمایشگاه کتاب به صنوف نشر، گارانتی استمرار آن است / وزیر نیرو

حمید چیت‌چیان در دیدار از نمایشگاه کتاب پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: واسپاری کارهای نمایشگاه کتاب به صنوف نشر، گارانتی استمرار برگزاری آن در سال‌های آینده

واسپاری کارهای نمایشگاه کتاب به صنوف نشر، گارانتی استمرار آن است / وزیر نیرو

به گزارش حوزه ادبیاتگروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان به نقل از ستاد رسانه ای و خبری سی اُمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران؛ حمید چیت چیان وزیر نیرو ضمن مثبت ارزیابی کردن واگذاری بیش از نود درصد امور نمایشگاهی به اصناف حوزه ی نشر در نمایشگاه سی اُم کتاب افزود: واسپاری کارهای نمایشگاه کتاب به صنوف نشر، گارانتی استمرار و استمرار برگزاری چنین مناسبت فرهنگی کشور در سال های آینده است.
وی تصریح کرد: هر چقدر اینگونه فعالیت ها به اصناف مرتبط با فعالیت های فرهنگی محول شود استمرار و استمرار آن گارانتی پیدا می کند.

عبارات مهم : فعالیت

چیت چیان در ادامه اظهار کرد: به طور اصولی این نوع فعالیت های فرهنگی نباید متکی به اعتبارات و بودجه قوه مجریه باشد. چون ممکن است دولت یک سال بودجه داشته باشد و سال دیگر نداشته باشد و یا یک سال کم باشد و یا زیاد. بنابراین فعالیت های فرهنگی که تنفس معنوی و حیات فکری جامعه است نباید وابسته به بودجه ی دولتی باشد چون اگر این طور باشد با نبود پول، کار فرهنگی دچار افت شدیدی می شود.
سی اُمین نمایشگاه بین المللی کتاب پایتخت کشور عزیزمان ایران با شعار «یک کتاب زیاد بخوانیم» از 13 تا 23 اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می شود. مجموعه ی شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: فعالیت | مجموعه | گارانتی | نمایشگاه | نمایشگاه | چیت چیان | نمایشگاه کتاب | صنف ناشران

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog