خوش مشرب ایران توافق اوباما ایرانی

خوش مشرب: ایران توافق اوباما ایرانی بین الملل پالیتیکو توافق هسته ای ایران

گت بلاگز بین‌الملل متجاوزان به دسیسه در امور داخلی یمن روی آورده اند / عبدالملک الحوثی

رهبر انصارالله یمن موضع ملت یمن جهت مقابله با متجاوزان را واضح دانست و بر حفظ همبستگی جبهه داخلی تاکید کرد.

متجاوزان به دسیسه در امور داخلی یمن روی آورده اند / عبدالملک الحوثی

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از پایگاه المسیره، «عبدالملک الحوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن یکشنبه شب طی سخنانی گفت: موضع ما در قبال تجاوز واضح و روشن است و کسی نمی تواند در این باره تردید نماید.
موضع ما واضح هست، اگر موضع ما جهت مقابله با این تجاوز واضح نبود بعد چه کسی با این تجاوز مقابله می کند. ما در طلیعه مردم و جزو فرزندان این مردم هستیم و جهت مقابله با این تجاوز تلاش می کنیم.

عبارات مهم : مقابله
وی افزود: در عین حال ممانعتی با گفتگو اطراف هر یک از مباحث جهت سامان دادن به اوضاع یا پرسشها داخلی نداریم و آماده هستیم.

رهبر انصارالله یمن تصریح کرد: نیروهای متجاوز بعد از آنکه دریافتند تحقق اهدافشان سخت است به دسیسه در امور داخلی یمن روی آوردند.

وی با بیان اینکه تاریخ از همه راجع به موضعشان در قبال تجاوز خواهد پرسید، افزود: بعضی موضع گیری نکردند و در عین حال موضع گیری صریح در تایید تجاوز را موجب تنگنا دانستند ولی متجاوزان را تایید می کنند و از آنها به طرق متفاوت حمایت می کنند.

می توانیم بگوییم که آنها جبهه موازی جبهه متجاوزان هستند و تمام تلاش خود را جهت ضربه زدن به نیروهایی که در برابر تجاوز ایستادگی می کنند بکار گرفته اند.

عبدالملک الحوثی همچنین تاکید کرد: مهمترین عامل در شکست نیروهای متجاوز همبستگی جبهه داخلی با مولفه های مهم آن از جمله کنگره مردمی و انصارالله است.

وی همچنین با بیان اینکه رژیم سعودی جهت اجرای طرح تجاوز وارد یمن شده است هست، افزود: اسرائیل از منافع مشترکی سخن گفت که رژیم سعودی در یمن آن را اجرا می کند.

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: مقابله | جنبش انصارالله | بین الملل | یمن | انصار الله | عبدالملک الحوثی | متجاوزان | مردم یمن

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog