خوش مشرب ایران توافق اوباما ایرانی

خوش مشرب: ایران توافق اوباما ایرانی بین الملل پالیتیکو توافق هسته ای ایران

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ناکارآمدی مطلق! ، پشت پرده اعلام ناگهانی استعفای مدیر استقلال

مدیران استقلال بعد از عدم توافق با بازیکن سنگالی و ستاره ازبک، ناگهان خبر استعفای‌شان رسانه‌ای شد.

ناکارآمدی مطلق! ، پشت پرده اعلام ناگهانی استعفای مدیر استقلال

پشت پرده اعلام ناگهانی استعفای مدیر استقلال/ ناکارآمدی مطلق!

عبارات مهم : ستاره

مدیران استقلال بعد از عدم توافق با بازیکن سنگالی و ستاره ازبک، ناگهان خبر استعفای ارزش رسانه ای شد.

به گزارش خبرآنلاین؛ شانه خالی کردن از استقلال در این بزنگاه تاریخی و درحالی که گزینه های پر اهمیت تیم جهت عقد قرارداد به ترکیه رفته بودند تا تصمیم نهایی ارزش را جهت ماندن یا نماندن در استقلال بگیرند، شوکی بزرگ بود به پیکره آبی ها.

سیدرضا افتخاری که در ماه های اخیر جهت استعفا زیر فشار زیادی بود، این استعفا را گذاشته دقیقا در زمانی رسانه ای کرده است که استقلال به بن بست رسیده هست. قرارداد شاهکار این گروه با مامه تیام، صورت محبوب هواداران، شوکی بزرگ است به پیکره تیمی که می توانست بعد از سال ها سومین ستاره آسیایی خود را هم جذب کند.

ناکارآمدی مطلق! ، پشت پرده اعلام ناگهانی استعفای مدیر استقلال

تیمی که خودش با پاداش های آسیایی و سهم ستاره های ملی پوشش نباید حتی مسئله دلاری جهت این اتفاق مهم پیدا می کرد. ولی حالا درست زمانی که همه چیز گره خورده هست، دیگر نه خبری از پزهای پندارتایمی است و نه مدیرش بعد از دور اول مذاکرات، مسئولیت قبول کرده است تا فشارها روی وزارت ورزش بیش از قبل شود. وزارتی که روی ندانم کاری اعضایش، به همه این حساسیت ها دامن زده هست.

تیم استقلال در چند هفته گذشته و در شرایطی که باید درگیر آماده سازی و تقویت می شده است هست، مدام درگیر دعواهای مدیریتی، بی پولی و حرف هایی از این دست بوده و حالا در فاصله یک هفته به شروع لیگ برتر، با بدترین اردوی آماده سازی و بدون حضور بازیکنانش، آماده ورود به لیگ می شود. درحالی که حتی نتوانسته ستاره های خودش را حفظ کند.

مدیران استقلال بعد از عدم توافق با بازیکن سنگالی و ستاره ازبک، ناگهان خبر استعفای‌شان رسانه‌ای شد.

این آینده تیمی است که حالا هوادارانش اعتقاد پیدا کرده اند، کمر به نابودی اش از سوی مقامات ارشد ورزش کشور بسته شده است هست. گزاره اشتباهی که توالی تصمیمات و رخدادهای اشتباه، دقیقا تشدیدش کرده است و حالا پروژه استعفای ناگهانی وسط مذاکرات مدیران استقلال بر این شائبه سایه ای سنگین تر می اندازد.

ماجرا ولی خیلی راحت هست. این استعفا اگر حتی 5 روز قبل داده شده است باشد. امروز دقیقا بعد از بی نتیجه ماندن مذاکرات استانبول با مامه تیام و سرور جباروف اعلام شده است هست. دو بازیکنی که قراردادهای پیشنهادی ارزش این قدر بالاتر از توان آبی ها بوده است که مردها مدیر فکر کنند با جا خالی دادن، می توانند از شر انتقاداتش خلاص شوند و قطعا در این شرایط باید گناهش بیفتد گردن نهاد بالادستی!

درحالی که قراردادهایی بسته شده است و تعهداتی ایجاد کرده اند که امروز تمام این اتفاقات حاصل مذاکرات و بندهای من در آوردی در قراردادهایی است که نهایتش می شود رخداد امروز . شرط فسخ هایی که به سادگی امکان پذیر بودند و از استقلال تنها یک ویترین موقت جهت ستاره ها ساخته اند.

ناکارآمدی مطلق! ، پشت پرده اعلام ناگهانی استعفای مدیر استقلال

واژه های کلیدی: ستاره | استعفا | استقلال | مذاکرات | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog