خوش مشرب ایران توافق اوباما ایرانی

خوش مشرب: ایران توافق اوباما ایرانی بین الملل پالیتیکو توافق هسته ای ایران

گت بلاگز اخبار حوادث مأموران قلابی پلیس آگاهی در دام مأموران واقعی

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری چهار عضو گروه سارقان که در پوشش مأموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی ا

مأموران قلابی پلیس آگاهی در دام مأموران واقعی

مأموران قلابی پلیس آگاهی در دام مأموران واقعی

عبارات مهم : اداره

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری چهار عضو گروه سارقان که در پوشش مأموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی اقدام به دزدی مسلحانه محموله کرده بودند، خبر داد.

به گزارش ایسنا، در پی وقوع چند فقره دزدی محموله به شیوه مسلحانه در مبادی ورودی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران که در آنها چهار مرد مسلح با تجهیزات نظامی از جمله اسلحه کمری، بی سیم، دستبند و …، در پوشش مأموران پلیس آگاهی و به بهانه توقیف محموله های کالای قاچاق اقدام به آدم ربایی راننده خودروهای باربری و نهایتا دزدی محموله به خاص محموله های لوازم خانگی کرده بودند، پرونده ای مقدماتی در این خصوص در پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ تشکیل و پیگیری خاص به پرونده جهت شناسایی و دستگیری سارقان در دستورکار کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرارگرفت.

درتحقیقات انجام شده است از رانندگان خودروهای باربری که سارقان بعد از دزدی خودروهایشان، آنها را به مناطق بیابانی حاشیه شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته و رها کرده بودند، همگی در اظهاراتی مشابه گفتند که چهار مرد حدودا ۳۵ تا ۴۰ ساله به شیوه ای مشابه و با استفاده از انواع خودروهای سواری زانتیا، پژوپارس، پژو ۴۰۵ و سمند، ابتدا آنها را در مبادی ورودی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران به خاص در اتوبان قم – پایتخت کشور عزیزمان ایران متوقف و در ادامه با استفاده از تجهیزات نظامی وضمن معرفی خود به عنوان مأموران پلیس آگاهی، به بهانه داشتن محموله قاچاق آنها را ربوده و نهایتا در بیابان های حاشیه پایتخت کشور عزیزمان ایران رها کرده اند.

مأموران قلابی پلیس آگاهی در دام مأموران واقعی

یکی از رانندگان در بیانات خود به کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ گفت: ساعت ۲۱:۳۰ هفدهم خردادماه امسال با ماشین وانت حاوی لوازم خانگی به ارزش تقریبی ۱۲۰میلیون تومان، از شهرستان قم به مقصد تهران، سه راه امین حضور در حال حرکت بودم که یک زانتیا به شماره انتظامی معلوم با چهار سرنشین مسلح به سلاح کمری، دستبند، بی سیم و… خودروی مرا متوقف کرده وضمن معرفی خود به عنوان مأموران پلیس مدعی شدند که محموله ماشین قاچاق است و باید توقیف شود.

مالباخته ادامه داد: این افراد ابتدا اقدام به گشتن ماشین کرده وسپس یکی از آنها سوار خودروی من شد و از محل دور شد، سه نفر دیگر که مسلح به سلاح کمری، بی سیم، شوکر و دستبند بودند ابتدا دست های مرا بسته ومرا سوار خودروی خودشان کردند و در خلاف مسیر حرکت خودروی من به سمت شورآباد حرکت کردند. در بیابان های منطقه کهریزک بود که مرا از ماشین پیاده کرده وخودشان با ماشین از محل دور شدند.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری چهار عضو گروه سارقان که در پوشش مأموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی ا

کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران با بررسی بیانات چهار راننده محموله که همگی به شیوه ای مشابه مورد دزدی وآدم ربایی قرارگرفته بودند و با بهره گیری از کارها خاص پلیسی، ابتدا اقدام به شناسایی مالک ماشین سواری زانتیا مورد استفاده در یکی از دزدی ها کرده و در تحقیقات بعدی خود اطلاع پیدا کردند که خودروی مذکور در اختیار فرزند صاحب ماشین بوده است.

این فرد به نام علی .م ۳۲ ساله در منطقه مشیریه، خیابان شرکت آب شناسایی شد و تصویرش به رؤیت رانندگان رسید و به صورت دقیق مورد شناسایی قرار گرفت. با شناسایی علی .م به عنوان یکی از اعضای گروه سارقان مسلح مأمورنما، وی تحت مواظبت نامحسوس پلیسی از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی قرار داده شد و نهایتا سه عضو دیگر این گروه نیز شناسایی و در تحقیقات میدانی از محل های تردد و مخفیگاه آنها دیگر خودروهای سواری مورد استفاده در دزدی ها نیز شناسایی شد.

سرانجام ماموران در تاریخ ۲۷ تیرماه و با اطمینان از حضور متهمان در مخفیگاه هایشان در مناطق مشیریه، خیابان نبرد شمالی و خیابان پیروزی، هر چهار نفر آنها را طی چند عملیات همزمان دستگیر و به اداره یکم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ انتقال یافته کردند.

مأموران قلابی پلیس آگاهی در دام مأموران واقعی

متهمان در همان تحقیقات مقدماتی صراحتا به دزدی محموله در پوشش مأموران پلیس در مبادی ورودی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران و همچنین محدوده نواب و خیابان فدائیان اسلام اعتراف کرده و محل نگهداری اموال مسروقه را نیز در محدوده خیابان فدائیان اسلام به ماموران معرفی کردند که در بازرسی از این محل نیز کلیه اموال مسروقه کشف و توقیف شد.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت، سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ گفت: هر چهار متهم با صدور قرار قانونی از سوی بازپرس شعبه پنجم دادسرای ناحیه ۳۴ پایتخت کشور عزیزمان ایران در اختیار اداره یکم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قراردارند و تحقیقات تکمیلی از متهمان در دستورکارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفته است.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری چهار عضو گروه سارقان که در پوشش مأموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی ا

واژه های کلیدی: اداره | ایران | ماشین | شناسایی | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog